سابقه فعالیت شرکت

شرکت پرتوکار  در سال 1393 بر پایه یک دهه تجربه در واردات، نصب و راه اندازی و طراحی ماشین آلات صنعتی، سیستم های کنترلی و الکترونیکی تاسیس گردید. بهبود کیفیت، توسعه خدمات، آموزش و بهینه سازی فرآیند های کاری در این دوره، الگوی کاری مدیران و پرسنل شرکت بوده است.

در زمینه واردات ماشین آلات، هدف شرکت پرتوکار همکاری با با کیفیت ترین تولید کنندگان دنیا می باشد و در گام اول شروع به همکاری با شرکت بیسترونیک بعنوان برترین تولید کننده ماشین آلات برش لیزر، خم CNC و سیستمهای اتوماسیون مربوطه نمود.

شرکت پرتوکار به عنوان نماینده انحصاری این شرکت اروپایی، اقدام به فروش محصولات نو و دست دوم این شرکت در ایران می نماید. در طی سالیان اخیر دستگاه های برش لیزر بیسترونیک به دلیل کارایی یالا، سهولت استفاده و کیفیت بی نظیر  محبوب ترین برند برش لیزر در ایران شده است. دستگاه های خم CNC ساخت شرکت بیسترونیک هم در طی سالیان طولانی تحت نامهای BEYELER, HÄMMERLE و EDWARDS PEARSON در دنیا و ایران شناخته شده است.

علاوه بر فروش، این شرکت با تکنسین های مجرب خود اقدام به پشتیبانی محصولات خریداری شده و ارائه خدمات مربوطه می نماید. برگزاری دوره های متنوع در اروپا برای تکنسین های این شرکت، سبب حضور تکنسین های مجرب در این شرکت شده است.

دستگاه خم گوشه و همکاری با ACF

علاوه بر ارائه خدمات برش لیزر و خم ورق، شرکت پرتوکار موفق به اخذ نمایندگی انحصاری شرکت ACF اتریش در ایران شده است. شایان ذکر است این شرکت به عنوان تنها تولید کننده دستگاه خم گوشه در حال فعالیت می باشد. با واردات تجهیزات مربوطه توسط شرکت پرتوکار، امکان استفاده از ماشین آلات این شرکت اروپایی برای بازار ایران نیز فراهم گردید.

راهکارهای نرم افزاری و CRM

شرکت پرتوکار به عنوان تنها نماینده رسمی شرکت Bystronic در ایران، اقدام به ارائه راه حل های نرم افزاری ماشین آلات این شرکت نموده و در جهت ارتقای دانش خریداران محترم، اقدام به آموزش تکنولوژی های متعدد به تکنسین های شرکت های خریدار نموده است.

علاوه بر آن، این شرکت با پیاده سازی سیستم مدیریت ارتباط با مشتریان (CRM)، همواره توانسته ارتباط خوبی با مشتریان خود برقرار نموده و خدمات آنلاین خود را در بستری گسترده تر به مشتریان شرکت ارائه دهد.

آخرین مطالب

شرکای تجاری پرتوکار

گروه صنعتی اخوان
گروه صنعتی اخوان
گروه صنعتی اخوان فعال در صنعت آشپزخانه یکی از شرکای تجاری نام آشنا برای همه ی ایرانیان داخل و خارج از کشور می باشد.
لیزر اسپایک
لیزر اسپایک
لیزراسپایک مجموعه‌کاملی از انواع خدمات فنی مهندسی در زمینه Sheet Metal ، از طراحی، برش، خم کاری، جوش و خدمات جانبی تا اجرای پروژه و تولید محصولات و قطعات دقیق صنعتی و ورقکاری ارایه می شود.
مپنا ژنراتور
مپنا ژنراتور
شرکت مپنا پارس، فعال در حوزه ساخت ژنراتور از قدیمی ترین شرکت های صنعتی ایران، یکی دیگر از شرکای تجاری شرکت پرتوکار می باشد.